Click
image for larger version.
Follow this link for an un-numbered full resolution image.
1 | Colin "C-Bone" Bernhardt CIT |
11 | Will "Scuttle" Deliva CIT |
21 | Buddy Meek Shooting Sports Director |
31 | Tyler Adams Aquatics Instructor |
41 | Mike Sesterhenn Shooting Sports Assistant Director |
2 | Kevin "Squeegee" Coia Dining Hall Aide |
12 | Joe "Pop Tart" Marshall Eco-Con Instructor |
22 | Jonathan Gunter Assistant Pinnnacle Director |
32 | Nick "The Goon" LaLuzerne Aquatics Instructor |
42 | Sean "Kiwi" Thoms Scoutcraft Director |
3 | Austin Coolidge Pinnnacle Director |
13 | Sam Tauke Scoutcraft Instructor |
23 | Thomas "Seabiscuit" Seabright Dining Hall Aide |
33 | Brendan Kennedy Trading Post Manager |
43 | Geffrey Wallis CIT |
4 | Daniel "Doughnuts" Arden Shooting Sports Instructor |
14 | Joe "Slinky" Burson Trailblazer Assistant Director |
24 | Jojo Amdur CIT |
34 | Connor "Duper" Ciesil Handicraft Instructor |
||
5 | Michele Morse Eco-Con Director |
15 | Dan Galinovskiy Handicraft Assistant Director |
25 | Joel Schleicher Handicraft CIT |
35 | Joe "Jarcus" Arcus Aquatics Instructor |
||
6 | Ben "Lampy" Lampere Commissioner |
16 | Jon Rudnick Scoutcraft Assistant Director |
26 | Harvey Kaplan Aquatics Assistant Director OA Honorsmaster |
36 | Jerry Johnson Dining Hall Aide |
||
7 | Matt Morse Aquatics Director |
17 | Nick Monfardini CIT |
27 | Greg "Grandma" Reinert Steward |
37 | Marc Meyer Trailblazer Director |
||
8 | Charlie O'Brien Camp Director |
18 | Sam Dummer CIT |
28 | Alex Vrabancic Aquatics CIT |
38 | Jeff "Booster" Ziemann Archery Director |
||
9 | Chris MacDonald Program Director |
19 | Tripp Weiner CIT |
29 | Henry "French" Thomas Handicraft Director |
39 | Sam "Launch Pad" Marshall Aquatics Instructor |
||
10 | Mark "Mork" Bryant Eco-Con Assistant Director |
20 | Andy Hoose Shooting Sports Director |
30 | Zach "Arthur" Tipton Trailblazer CIT |
40 | Patrick Thompson Aquatics Instructor |
Special Appearances:
The Guppy Ford F-150
The Brother HL-2040 Laser Printer